YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Sürekli gelişen ve küreselleşen dünyada, geleneksel çözümlere bağlı kalarak veya şirketinizin başarısını şansa bırakarak mükemmele ulaşmanız mümkün değildir. İçinde bulunduğumuz pazar koşullarında en başarılı şirketler, değişen şartlara en hızlı uyum sağlayan ve beklenmeyen durumlara kendilerini en iyi hazırlayan şirketler olmaktadır.

Amacınız ister şirketinizin belirli bir kolunu büyütmek, ister kapsamlı bir dönüşümle şirketinizi geliştirmek ve daha rekabetçi hale getirmek olsun, deneyimli danışmanlık ekibimiz doğru kararları almanızda ve bu kararları uygulama aşamalarında size yardımcı olabilmek için çalışmaktadır..

Pazarlama Stratejileri

Günümüzde tüketici davranışlarına ilişkin araştırmaların gerçekleştirilmesinin ve tüketici davranışlarını algılamaya yönelik analizlerin artmasındaki en önemli nedenlerinden biri de pazarlama stratejisinin etkinliğini arttırmaktır. Modern bir ekonomik pazarlama yarışı güvenilmez, istikrarsız bir ortamda gerçekleşmektedir. Bu nedenle bu analizleri doğru bir şekilde yürütülmesi sunulacak ürün ve hizmetin tüketicinin taleplerini tam olarak karşılayıp karşılamadığı iyi bilinmelidir. Önemli olan iyi bir pazarlama stratejisi ile üretileni en basit tabiriyle sayabilmektir. Firmamız bu noktada müşterilerine en uygun çözümleri sunmaktadır.

Uluslararası İlişkiler ve Hukuksal Anlaşmalar

Küresel bir şirket olmak, bütün şirketlerin uzun vadeli hedeflerinden biridir. Bunun için uluslararası platformda ilişkiler kurmak ve bu ilişkileri hukuksal bir çerçevede tutmak tüm firmalar için olmazsa olmazlardan biri olmuştur. Bu bağlamda küresel bir aktör olmak istiyorsanız ilişkilerinizi doğru kurmalı ve hukuksal süreci doğru yönetmelisiniz. Aksi takdirde uzun vadedeki kazanımlarınızı çok kısa bir sürede kaybedebilirsiniz. Bu anlamda sizlere hizmet verebilmek için uzman kadromuzla yanınızdayız.

Üretim Planlama & Stok Yönetimi

Üretim planlaması ve stok yönetimi neyi ne zaman üretmeyi ne kadar envanter stoklamalı, malzeme akış ve müşteri taleplerini optimum seviyede tutmayı ifade etmektedir. Esnek piyasa koşulları ve hızlı değişen müşteri talepleri doğrultusunda üretmek ve stoklamak bir başarı olmaktan çıkmış ve hatta doğru yapılmaz ise büyük bir yıkımın başlangıcı olmaktadır. Dengeyi sağlamak adına istatistiksel analiz yöntemi ile risk ve kaygıları en alt düzeye indirgemeyi hedefliyoruz.