Global pazarlarda edindiğimiz tecrübe ile işinizi büyütüyoruz.

Rakun Global olarak bilginin paylaştıkça çoğalacağına , daha etkin hale geleceği gerçeğine ve bu paylaşıma katkıda bulunmayı kendimize görev bildik. Bizler, yaklaşık on yıllık bilgi birikimimiz ve deneyimiz ile yoldayız.
Istanbul merkezli olarak çalışan firmamız seçkin personeli ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan firmalara dış ticaret danışmanlığı, yönetim danışmanlığı ve devlet destekleri konularında danışmanlık hizmeti veren, konusunda ülkenin önde gelen danışmanlık firmalarından birisidir.
Rakun Global olarak dış ticarete başlamak isteyen firmalara profesyonel danışmanlık hizmetleri sağlamanın yanı sıra, küresel piyasalarda günümüz rekabet koşulları içersinde nasıl yol alınacağına, süreklilik sağlanacağına bir nevi ışık tutuyoruz. Bu bağlamda her yeni başlayan serüvenimizde sürekli değişen ve gelişen uluslararası piyasa dinamiklerine yönelik, dış ticaret konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile birlikte üst düzeyde hizmet sunmayı hedefliyoruz.
Küreselleşen dünyanın artan rekabet koşullarında işletmelerin güçlenmesini sağlamak amacıyla;  verimlilik, büyüme ve sürdürülebilir değer yaratma ilkelerini her zaman cebimizde taşıyoruz.
Kaptanı usta olmayan gemiye her rüzgar kötüdür.Gelin işinizi birlikte büyütelim ve küresel dünyanın kapılarını ardına kadar aralayalım.