Dış Ticaret işlemlerinde işinizi riske atmayın.

İhracata nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sizin için buradayız.

NELER YAPIYORUZ ?

Yabancı ülkelere gönderilmek üzere her türlü ürünü; cinsine, gideceği ülkeye göre, gönderim şekline ve gerçekleştirilecek ihracatın türlerine bakılarak belge izinlerinin alınması, düzenlenmesi ve onaylanması konusunda ihracat işlemleriniz için hizmet vermektedir.
Daha fazla bilgi
Firmaların yeni pazar arayışları ile birlikte artan ihracatımız ve buna karşılık devletin ihracatı arttırma yöntemleri kapsamında uyguladığı teşvikleri, devlet yardımlarını ve bunlardan nasıl yararlanabilineceği konusunda bilgileri içerir.
Daha fazla bilgi
Her türlü görsel ve sosyal medya üzerinden kurumsal ve bireysel reklam hizmetlerini sağlamaktadır. Etkin ve kalıcı hizmet anlayışı ile kurumsal imaj, marka değeri yaratılması, internet teknolojisinin sevk ve idaresinin sizin adınıza gerçekleştirilmesi konusunda tüm profesyonel hizmetleri içermektedir.
Daha fazla bilgi
Amacınız ister şirketinizi büyütmek, ister kapsamlı bir dönüşümle geliştirmek ve daha rekabetçi hale getirmek olsun, deneyimli danışmanlık ekibimizle stratejinizi belirlemenizde doğru karar almanızda ve bunları hayata geçirmenizde size uçtan uca gerçekleştirilecek hizmetleri içermektedir.
Daha fazla bilgi